O szkole

Szkoła Języków Obcych PAROLA powstała w 2008 roku w Solcu Kujawskim i specjalizuje się w nauczaniu języków obcych – angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego.

Na organizowane przez nas zajęcia zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak i firmy zainteresowane podnoszeniem kompetencji swoich pracowników w zakresie specjalistycznego i biznesowego języka obcego.

Nasi lektorzy to wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele języków obcych, stale nabywający doświadczenie w nauczaniu zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Od 2015 roku szkoła realizuje projekt finansowany przez Komisję Europejską, którego celem jest podniesienie efektywności nauczania specjalistycznego języka obcego, a także rozwijanie technik nauczania w oparciu o nowe technologie (więcej w zakładce AKTUALNOŚCI).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Facebook